• Українська
 • Русский
 • Deutsch
 • English
 • Polski

Zakres usług kancelarii doradztwa podatkowego

Kancelaria “Doradztwo Podatkowe Krzysztof Jan Majczyk” specjalizuje się od początku istnienia w doradztwie podatkowym. Trzon działalności Kancelarii stanowią  wyjaśnienia, porady, opinie i audyty podatkowe. Korzystanie z usług doradztwa podatkowego pozwala naszym klientom prowadzić bezpieczną a jednocześnie odważną politykę podatkową, zapewnia ochronę przed nieuzasadnionymi roszczeniami organów podatkowych w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej, prowadzi to tworzenia strategii podatkowych i ich ochrony podczas otwierania i zamykania działalności gospodarczej a także otwiera szerokie możliwości dla bezpiecznych i zoptymalizowanych podatkowo przekształceń form prawnych przedsiębiorstw.

Zastępstwo podatkowe świadczone przez Kancelarię polega przede wszystkim na zastępstwie podatkowym przed administracyjnymi organami podatkowymi w zakresie obsługi kontroli podatkowych lub kontroli skarbowych a także sporządzaniu odwołań podatkowych od decyzji podatkowych ale na tym się nie kończy.  Wobec bezprawnie ograniczonego konstytucyjnego prawa do sądu podatkowego zawartego w art. 45 ust.1 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, Kancelaria świadczy klientom  zastępstwo podatkowe w ramach  sądowej kontroli administracyjnych decyzji podatkowych przed sądami podatkowymi. W/w zastępstwo polega na sporządzaniu skarg apelacyjnych, zastępstwie  przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi, a także na sporządzaniu skarg kasacyjnych i następnie na ich popieraniu w ramach podatkowego zastępstwa procesowego przed Naczelnym Sądem Administracyjnym w Warszawie. W ramach zastępstwa podatkowego Kancelaria sporządza skargi do Rzecznika Praw Obywatelskich oraz do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasbourgu.

Zaletą Kancelarii jest kompleksowa  rejestracja przedsiębiorstw w organach ewidencyjnych (organach administracyjnych i sądach rejestrowych), co zapewnia bezkolizyjną realizację strategii podatkowych.

Księgowość i rozliczenia podatkowe obsługiwanych podmiotów są nierozerwalnie związane z doradztwem podatkowym, zatem Kancelaria Doradztwo Podatkowe Krzysztof Jan Majczyk oferuje kompleksową obsługę firm w zakresie niezbędnym do prawidłowego rozliczania się z urzędem skarbowym z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.

Księgowość jest nierozerwalnie związana z obsługą płacowo- kadrową Kancelarii, dlatego Kancelaria Doradztwo Podatkowe Krzysztof Jan Majczyk  oferuje kompleksową obsługę firm także i w tym zakresie.

Kancelaria Doradztwo Podatkowe Krzysztof Jan Majczyk oferuje kompleksową obsługę firm także w zakresie rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Kancelaria Doradztwo Podatkowe Krzysztof Jan Majczyk, aby zapewnić kompleksowość  obsługi prawnej przedsiębiorstw oferuje również usługi prawne z zakresu ewidencyjnego prawa gospodarczego.

Kancelaria Doradztwo Podatkowe Krzysztof Jan Majczyk, aby zapewnić kompleksowość  obsługi prawnej przedsiębiorstw oferuje również niektóre usługi z zakresu prawa inwestycyjnego.

Partnerska  stała współpraca z Radcą Prawnym Michałem Gruszczyńskim oraz prowadzenie w jednej Kancelarii Notarialnej  Paweł Wiater aktów wewnętrznych przedsiębiorstw powoduje, że obrót prawny spraw poleconych Kancelarii jest bezpieczny, szybki i tani.

W celu ułatwienia wyszukiwania informacji, którymi są Państwo zainteresowani, ofertę  Kancelarii  podzieliśmy na siedem grup usług:

 1. Doradztwo podatkowe
 2. Zastępstwo podatkowe
 3. Usługi księgowe
 4. Usługi kadrowo -płacowe
 5. Rozliczenia z ZUS
 6. Prawo gospodarcze
 7. Obsługa prawna inwestycji
Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do wypełnienia zapytania o ofertę, który ułatwi nam początkową wycenę usług. Mogą również Państwo w każdej chwili skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.