• Українська
  • Русский
  • Deutsch
  • English
  • Polski

Doradztwo Podatkowe Krzysztof Jan Majczyk

Od osiemnastu lat jestem właścicielem jednoosobowej Kancelarii Doradztwo Podatkowe Krzysztof Jan Majczyk Stróża 262 z Filią Nr 1 w Krakowie przy ul. Starowiślnej 83/5. Kancelaria, z racji dualnego wykształcenia jego właściciela (prawnego i ekonomicznego)  od początku istnienia jest ukierunkowana na świadczenie szerokiej gamy usług prawniczych i księgowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Małe i średnie przedsiębiorstwa potrzebują zarówno obsługi prawnej jak i ochrony prawnej w wielu dziedzinach prawa gospodarczego. Ponadto  potrzebują pomocy w procesie inwestycyjnym, a więc w kontaktach z instytucjami finansowymi jak i uczestnikami procesów inwestycyjnych.  Takie przedsiębiorstwa najchętniej poszukują Kancelarii świadczącej obsługę prawną jak i księgowo- podatkową (oraz  ubezpieczeniową) jak i jednocześnie podejmującej się ochrony prawnej przed kontrolnymi, wymiarowymi lub egzekucyjnymi organami podatkowymi czy emerytalno-rentowymi, ale także występującej przed sądami podatkowymi, czy też szeroko rozumianymi  organami administracyjnymi jak i sądami administracyjnymi. Silne firmy poszukują też pomocy prawnej w wyborze inwestycji rzeczowych jak i finansowych, a także obsłudze procesów inwestycyjnych.

Przedsiębiorcy coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, że na efektywne prowadzenie działalności gospodarczej wpływa ich polityka podatkowa. W takiej sytuacji jako podatnicy poszukują pomocy u doradców podatkowych prowadzących kancelarie podatkowe i biura rachunkowe.


Ponieważ Kancelaria podejmuje się świadczenia wszystkich w/w usług, stąd bierze się wieloletnie istnienie i ciągły  Jej rozwój.
W trosce o jak najlepszą i profesjonalną obsługę klientów, moja Kancelaria od wielu lat stale współpracuje z Kancelarią Radcy Prawnego Michał Gruszczyński oraz korzysta na stałe z usług Radcy Prawnego Pawła Wiatra, który od niedawna zawiesił w/w Kancelarię na rzecz własnej Kancelarii Notarialnej, działającej od V 2009 r..

Ze względu na konieczność codziennej współpracy, wszyscy trzej prowadzimy swoje Kancelarie w lokalu pod wspólnym adresem, w centrum Krakowa, w bliskim sąsiedztwie sądów i urzędów skarbowych, tj. przy ul. Starowiślnej 83/5 w Krakowie.
W celu ułatwienia wyszukiwania informacji, którymi są Państwo zainteresowani, naszą ofertę podzieliśmy na sześć działów tematycznych: doradztwo podatkowe, postępowanie podatkowe, usługi księgowe, obsługa kadr i płac, rozliczenia z ZUS, kancelaria prawa gospodarczego.

Cieszymy się dużym zaufaniem ze strony naszych klientów co jest wynikiem ciężkiej i wytrwałej pracy. Naszym atutem jest rzetelność oraz terminowość wykonywania zadań, a także umiejętność wyszukiwania nowatorskich rozwiązań problemów podatkowych, w zależności od indywidualnych potrzeb klientów.

W gronie naszych klientów znajdują się zarówno indywidualni przedsiębiorcy, spółki cywilne osób fizycznych, a przede wszystkim - spółki prawa handlowego, w tym podstawowy krąg klientów to spółki kapitałowe. Kancelaria świadczy usługi zarówno na rzecz przedsiębiorstw krajowych jak i na rzecz nierezydentów.

Kancelaria „Doradztwo Podatkowe Krzysztof Majczyk” działa zachowując pełną dyskrecję oraz przestrzegając zasad poufności i ochrony danych naszych klientów, zgodnie z zasadami kodeksu etyki zawodowej doradcy podatkowego i ustawy o doradztwie podatkowym.


doradca podatkowy
mgr Krzysztof Majczyk
nr wpisu :02880